ثبت دامنه

تیم نگارین وب امکان ثبت دامنه با نام هویت حقیقی یا حقوقی شما به همراه مشاوره برای ثبت دامنه و انتخاب نام مناسب برای کسب و کار و هدف شما ارائه می دهد. قیمت های بسیار مناسب و ارائه یک سامانه جامع مدیریت و کنترل دامنه های خریداری شده از مزایای ما می باشد. شما همواره می توانید با استفاده از پنل کاربران و ثبت تیکت درخواست های خود را برای دریافت خدمات پشتیبانی ارسال دارید.

شرایط ثبت دامنه

تیم نگارین وب با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر و خوش نام بین المللی صادر کننده دامنه خدمات ثبت دامنه با پسوندهای مختلف را بر عهده دارد. شما می توانید دامنه خود را با هویت ایرانی و آدرس ایرانی یا کسب و کار بین المللی خود را با هویت بین المللی ثبت فرمایید. تمامی اطلاعات دامنه شما با نام و مشخصات دقیق شما یا کسب و کار شما و با رعایت تمامی اصول و ضوابط مطروحه و به بهترین نحو توسط کارشناسان مجرب ما ثبت می شود.

  • از ثبت دامنه با هویت جعلی معذور هستیم.
  •  از ثبت دامنه برای فعالیت های غیرقانونی یا اهداف مغایر با قانون معذور معذور هستیم.
  • ثبت دامنه ملی مانند پسوندهای .IR نیازمند دریافت شناسه از سایت ایرنیک (مرکز ثبت دامنه های کشور) است.

حفاظت از حریم خصوصی صاحب دامنه

با استفاده از سرویس Domain Privacy Protection یا سرویس حفاظت از حریم صاحب دامنه شما می توانید از هویت خود به عنوان صاحب دامنه محافظت فرمایید. این سرویس به نام هایی مانند Whois Privacy یا محافظت از شناسه نیز معروف است. از امکانات این سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جلوگیری از افشای اطلاعات صاحب اصلی دامنه
  • جایگزین کردن اطلاعات مجازی به جای چهار هویت (ثبت کننده، فنی، مالی و ادمین) دامنه
  • جلوگیری از دسترسی ربات ها یا افراد به ایمیل صاحب دامن
  • جلوگیری از دریافت ایمیل های اسپم ناخواسته

لازم به توضیح است که این سرویس تا پیش از ماه May سال ۲۰۱۹ به صورت رایگان بوده است و پس از آن به صورت سالیانه محاسبه می‌ شود. همچنین این خدمات شامل دامنه های ملی مانند .IR یا .CN یا .US و مانند آن نیست.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست